SOUDAWRAP P FR

Kasutame küpsiseid, et tagada veebisaidi kõrgeimal tasemel toimimine. Saidi edasine kasutamine tähendab nõusolekut nende kasutamiseks.

Küpsiste kasutamine

SOUDAWRAP P FR

Toote kirjeldus

Tuletõkkemähis SOUDAWRAP P FR on lihtne ja soodne alternatiiv seintes ja põrandates olevate plasttorude ja kaablite tuletõkkeäärikule. Mähis sobib ka põleva isolatsiooniga (nt Armaflex) kaetud terastorudele, kui pidev isolatsioon läbib konstruktsiooni. Torumähis koosneb grafiidipõhisest paisuvast ribast, mis reageerib kuumusele ja sulgeb ava. Torumähise tulepüsivusklass on kuni EI240.

 

Omadused:

  • Plastkotis olev grafiidipõhine tulekindel materjal.
  • Mähis keeratakse toru ümber ja kinnitatakse liimitava osa abil. Mähise ja toru vahe tuleks tihendada tuletõkkeakrüüli või -kipsiga.
  • Torumähise paigalduskoht tuleb tasandada sobiva kipsipastaga.
  • Grafiidipõhine paisuv riba reageerib kuumusele ja sulgeb ava, mis tekib plasttoru või toruisolatsiooni pehmenemisel tulekahju korral.
  • Sobib ka mineraaltugevdusega dB-drenaažitorude puhul.

Kasutamine:

Puhastage pinnad tolmust, rasvast ja mustusest. Nakke parandamiseks võib pindu niisutada. Paigaldage sobiv kogus torumähist võimalikult tihedalt toru ümber ja pinguldage see kleeplindi või teibiga. Kui toru on isoleeritud, paigaldage torumähis isolatsiooni peale.

Seinapaigaldiste puhul paigaldatakse torumähis mõlemale poole konstruktsiooni ja põrandapaigaldiste puhul konstruktsiooni pealmisele poolele.

 

Tuletõkkemähise paigaldamisel õõnespaneelidele või tuletõkkeplaatidele suruge tuletõkkemähis konstruktsiooni tasandile. Jälgige, et täitesügavus vastaks nõuetele.