News

Kasutame küpsiseid, et tagada veebisaidi kõrgeimal tasemel toimimine. Saidi edasine kasutamine tähendab nõusolekut nende kasutamiseks.

Küpsiste kasutamine

Deloitte andis teist aastat järjest välja Soudalile parimalt juhitud ettevõtte auhinna. Igal aastal uurib Deloitte mitmeid hoolikalt valitud ettevõtteid, mis näitavad suurepäraseid tulemusi mitmel alal. Auhind anti üle Soudali juhtkonnale, kuid selle on välja teeninud loomulikult kõik kolleegid kogu maailmas!

Tähistamaks FIX ALL 25 aastapäeva on meil 2021. aastaks rivis terve rida uusi tooteid, pakendiuuendusi ja rahvusvahelisi tootekampaaniaid. Alates Fix ALL®-i lansseerimisest 25 aastat tagasi on Soudal pidevalt jätkanud innovatsiooni ja investeerinud täiustatud hübriidpolümeer hermeetikute ja liimide väljatöötamisse.

TURNHOUT – Soudalil on hea meel teatada, et on omandanud Lõuna-Korea hermeetikutootja Dong Yang Silicone Co. Ltd. Sellel ettevõttel on 30 miljoni euro suurune käive ja Soudaliga sarnane tooteportfell. See omandamistehing on järgmine samm Soudali geograafilises laienemises ja tugevdab Soudali positsiooni Aasia turgudel.
TURNHOUT – Soudalil on hea meel teada anda, et on omandanud liimide tootmisega tegeleva Sloveenia ettevõtte nimega Mitol. Mitoli käive on 17 miljonit eurot ja selle tooteportfellis on enam kui 500 kvaliteetset toodet, mis tugevdab oluliselt Soudali positsiooni tööstuslike liimide turul.