Soudal Baltic

Kasutame küpsiseid, et tagada veebisaidi kõrgeimal tasemel toimimine. Saidi edasine kasutamine tähendab nõusolekut nende kasutamiseks.

Küpsiste kasutamine

Soudal Baltic

Soudal AS mSoudal NV esindajaks Balti turul on aktsiaselts Soudal, mille asutamine on Eesti äriregistris registreeritud 20. juunil 1997.a. Juba varem, s.o. alates aastast 1995.a., tegeles Soudali toodete turustamisega Baltikumis firma Camirel. AS Soudali tegevuspiirkonnaks oli algselt kavandatud Balti riigid ja Venemaa loodeosa. Balti turul opereerimiseks asutati 1997. aastal AS Soudali tütarfirmad SIA Soudal Lätis ja UAB Soudal Leedus.
Soudal AS m

AS Soudali müügitegevus kasvas algusaastatel kiiresti, nii Balti riikides kui ka Venemaal saavutati märkimisväärne turuosa analoogsete kaupade müügis.  Kui 2005. aastal asutatud Soudal NV Moskva kontori juhtimise alla koondati kogu Soudali Venemaa müük, lõpetas Soudal AS oma tegevuse nimetatud regioonis. Sellele vaatamata on aktsiaselts Soudali areng jätkunud, Balti turul on Soudali tooted jätkuvalt olnud ühed enamnõutavad.

Soudali edu tagatiseks Balti turul on olnud mahukas kaubavalik, aga eelkõige innovatiivsed ja kvaliteetsed tooted – meie tootevalik on olnud eeskujuks kõikidele meie konkurentidele.  Teiseks oluliseks faktoriks on meiepoolne tehniline tugi ja koolitus, meil on spetsialistid, kes tegelevad uute innovaatiliste süsteemide ( näiteks SWS ja SPS) juurutamise ja konsulteerimisega meie klientide juures. Ja lõpuks, mis on kõige olulisem – meil töötavad toredad ja asjatundlikud inimesed, paljud juba praktiliselt alates firma loomisest 15 aastat tagasi!

Soudali strateegiliseks eesmärgiks on tema toodete laitmatu kvaliteet. Meie kliendid on leidnud Soudalis omale esmaklassilise partneri, kes ületab nende ootusi nii toodete kvaliteedi kui teenenduse osas. Ega asjata pole Soudali loosungiks “Kui kvaliteet on standardiks.”