isoleren rond deuren en ramen

Isolatsioon akende ja uste ümber

Te soovite head soojusisolatsiooni akende ja uste ümber. Seda on lihtne saavutada tootega Soudal montaaživaht Genius Gun

Kuidas isoleerida akende ja uste ümbrus?

1. Puhastage sein akna või ukse ümber

Eemaldage tolm, rasv ja mustus.

2. Tehke pinnad niiskeks

Täitke veeprits veega ja niisutage sellega sein ja uksepiit. Niimoodi nakkub ja kõveneb vaht paremini.

3. Raputage aerosoolipurki tugevalt

Pange kätte kaitsekindad ja ette kaitseprillid. Raputage toote Soudal montaaživaht Genius Gun purki 20 sekundit. Avage Genius Gun ventiil ja tõstke aplikaatorkõrs üles.

4. Täitke ava akna või ukse ja seina vahel 

Hoidke aerosoolipurki tagurpidi ja pihustage toodet Soudal montaaživaht Genius Gun akna- või uksepiida ja seina vahele. Täitke ava umbes 75% ulatuses; vaht paisub edasi. Kas peate täitma suure ava? Raputage purki regulaarselt ja niisutage pindu kihtide vahel. Laske vahul kõveneda ja lõigake üleliigne vaht ära.

Soovitus

  • Kõvenemata PU-vahu saate eemaldada tootega Soudal PU vahupuhasti .
  • Töötage hea ventilatsiooniga kohas, et propellandid pääseksid ruumist välja.
  • Tänu Genius Gun aplikaatorile saab PU-vahtu vaevata ka ühe käega paigaldada. Samuti on lihtsam kontrollida kasutatavat kogust, tänu millele saate purki uuesti kasutada kuni kuus nädalat. See on kasulik, kui soovite teha kodus ainult üksikuid väiksemaid töid.

Veel kasulikku

  • Maha läinud ja kõvenenud PU-vahu saab eemaldada ainult mehaaniliselt (lihvides). Mittepoorsetel pindadel saate vahu kõigepealt toote Soudal PU eemaldi abil pisut pehmemaks muuta.

Tehnilise teabe lehe ning kogu teabe toote Soudal montaaživaht Genius Gun kasutamise, kõlblikkusaja ja koostise kohta leiate toote lehelt. 

Vaja läheb

Montaaživaht Genius Gun

Murtava teraga nuga

Veeprits ja puhas vesi

Kindad

Kaitseprillid