Over Soudal

Soudal Group loob tulevikku

Soudal Group on Euroopa suurim iseseisev hermeetikute, liimide ja polüuretaanvahtude tootja professionaalidele ja eraisikutele. Sellest Turnhoutis asuvast Belgia pereettevõttest, mille asutas Vic Swerts 1966. aastal, on saanud rahvusvaheline tegija ja ehituskeemia ekspert.

Kontsernil on 25 tootmisharu viiel kontinendil, müügiesindused 77 erinevas riigis ja ligikaudu 4000 töötajat üle maailma. Soudal Groupi edu on taganud pikaajaline nägemus innovatsioonist koos märkimisväärsete investeeringutega teadus- ja arendustegevusse ning iga riigi vajadustega kohandumine.

Soudal innovation

Innovatsioon

Uute toodete, tootetehnoloogia ja tootmismeetodite uurimine ning arendamine on meil geenides. Kõrgelt kvalifitseeritud teadlastest, inseneridest ja tehnikutest koosnev tiim arendab pidevalt uusi tooteid ja rakendusi, mis on kohandatud erinevate riikide klientide vajadustega. Selle tulemusel on valminud erinevad teedrajavad ja innovaatilised tooted, mis on aidanud Soudali turupositsiooni tugevdada. Innovatsioon on Soudali kontserni orgaanilise kasvu tõukejõud.

Faktid ja arvandmed

2022. aasta konsolideeritud käive oli üle 1,3 miljardi euro. 25 tootmisharus toodeti 350 miljonit ühikut hermeetikuid ja polüuretaanvahte, kontsernis töötab umbes 4000 töötajat üle maailma. Viimasel viiel aastal on investeeringuid tehtud üle 330 miljoni euro – need on Soudal Groupi muljet avaldavad faktid ja arvud.

Soudal Sustainably

Meie tegevused

Soudal Group toodab oma kaubamärkide ja eramärgisega tooteid, mis hõlmavad seitset tooterühma: silikoonid ja hermeetikud, polüuretaanvahud, liimid, hübriidpolümeerid, tehnilised aerosoolid ja muu ehituskeemia. Soudal Group keskendub oma kaubamärkidega kolmele turusegmendile: ehitus-, tööstus- ja jaekaubandussektorile.

Jätkusuutlikkus

Soudal Group on inimestele ja keskkonnale ohutute ja jätkusuutlike ehitustoodete arendamise teejuht. Ajakohaseima tootmistehnoloogia tulemusel on energia- ja veekasutus väiksem ning tekib vähem jäätmeid. Loomulikult on ka töötajate heaolu meie prioriteet.

Soudal Quick-Step

Sponsorlus

Alates 2023. aastast esindab Soudali Quick-Stepi tiim Soudalit kõigil suurtel rahvusvahelistel jalgrattavõistlustel ja teeb reklaami 190 riigis, kus rattasporti meedias kajastatakse (eriti nt Tour de France). Soudali Quick-Stepi investeering suurendab meie kaubamärgi tuntust ja mõjutab hästi ettevõtte mainet. Soudali põhiväärtused – töökus, sihikindlus ja konkurentidest parem olemine – on olulised ka jalgrattaspordis ning positiivne kuvand kandub ka Soudali kaubamärgile. Kõige tähtsam on, et Soudal Quick-Step on tohutu platvorm Soudali turundustegevusteks.

Lisaks Quick-Stepile sponsib Soudal järgmist: KVC Westerlo (jalgpall), Soudal Classics (tsüklokross) ja Soudal Open (golfiturniir Belgia Open).

Soudal Baltic

Soudal NV esindajaks Balti turul on aktsiaselts Soudal, mille asutamine on Eesti äriregistris registreeritud 20. juunil 1997.a. Juba varem, s.o. alates aastast 1995.a., tegeles Soudali toodete turustamisega Baltikumis firma Camirel. Balti turul opereerimiseks asutati 1997. aastal AS Soudali tütarfirmad SIA Soudal Lätis ja UAB Soudal Leedus. Soudali edu tagatiseks Balti turul on olnud mahukas kaubavalik, aga eelkõige innovatiivsed ja kvaliteetsed tooted. Soudali strateegiliseks eesmärgiks on tema toodete laitmatu kvaliteet. Meie kliendid on leidnud Soudalis omale esmaklassilise partneri, kes ületab nende ootusi nii toodete kvaliteedi kui teenenduse osas. Ja lõpuks, mis on kõige olulisem – meil töötavad toredad ja asjatundlikud inimesed, mõned juba praktiliselt alates firma loomisest 26 aastat tagasi!

Lisateave Soudal Groupi kohta on siin: