Plinten en ornamenten verlijmen

Põrandaliistude liimimine

Põrandaliistud katavad seina ja põranda vahelise tühimiku ning annavad toale kena viimistluse. Põrandaliistude kiire ja efektiivne paigaldamine on kvaliteetse liimi abil väga lihtne, mistõttu võite selle töö julgelt ise ette võtta!

Kuidas paigaldada põrandaliiste?

1. Arvutage välja vajamineva materjali kogus

Tehke oma toast joonis. Pange kirja, kui pikk põrandaliist igasse seina läheb, mille põhjal saate välja arvutada, mitu meetrit põrandaliiste te vajate. SOOVITUS: saagides läheb alati pisut materjali kaotsi. Seega tasub arvestada 10% varuga.

2. Saagige põrandaliistud

Märgistage põrandaliistud ja saagige need õigesse pikkusesse. Nurkadesse paigaldatavate liistude puhul kasutage nurksaagi, et  saavutada sobiv 45-kraadine nurk.

3. Kandke liim pindadele

Puhastage ja kuivatage sein ja põrandaliistu tagakülg ning veenduge, et need on tolmu- ja rasvavabad. Kandke toode T-REX kohese nakkega hermeetikupüstoli abil siksakilise mustriga kogu põrandaliistule. Jälgige, et servadesse ja nurkadesse saaks piisavalt liimi.

4. Liimige põrandaliistud seina külge

Suruge põrandaliist tugevalt seina vastu, et aktiveerida liimi nakkeomadused. Fikseerige liist korraliku raskusega.

5. Laske liimil kuivada

Liimi kõvenemine võtab aega 24 tundi. Vahed saate täita Soudali tootega Ülevärvitav hermeetik.

Soovitus:

  • Värvige liistud enne paigaldamist. Niimoodi ei pea te aega kulutama servade katmisele maalriteibiga.

Veel kasulikku

  • Kas toode läks maha? Kui T-REX kohese nakkega ei ole veel kõvenenud, saate jäägid kergesti eemaldada tootega Soudal Swipex Puhastuslapid.

Tehnilise teabe lehed leiate vastavate toodete lehtedelt. Need sisaldavad kogu teavet sarja T-REX  liimide kasutamise, kõlblikkusaja, omaduste ja koostise kohta.

Vaja läheb

T-REX kohese nakkega

Ülevärvitav hermeetik

Hermeetikupüstol

Nurksaag