PCR

Plasti vähendamine pakendites

Soudal liigub ringmajanduse suunas ja vähendab oma pakendilahendustes kasutatava esmase plasti kogust. Uued põranda-, seina- ja laeliimid on nüüd pakendatud ämbritesse, mis on valmistatud 75% taaskasutatud (PCR) materjalist. Ämbrid on toodetud ringlusse võetud majapidamis-, kaubandus-, tööstus- ja asutusejäätmetest ning sisaldavad ainult 25% esmast plasti. See on vaid üks võimalustest, kuidas Soudal optimeerib protsesse jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

Jäätmete vähendamiseks on uued liimiämbrid saadaval mitmesuguses suuruses, mis sobivad nii väikeste remonditööde kui ka suuremahuliste paigaldustööde jaoks. Neid kasutusvalmis liimiämbreid ei pea segama ning see on ideaalne lahendus mitmesugustele põranda-, seina- ja laetöödele.

Brochure

Veebibrošüür

Lisateavet tootevaliku kohta leiate meie veebis olevatest põranda-, seina- ja laebrošüürist ning küsida võite ka paberbrošüüri. Brošüüris on tehnilised andmed ja teave aluspinna kohta, mis lihtsustab toote kasutamist.

duurzaam bouwen

Mis materjal on pcr?

PCR on lühend ingliskeelsetest sõnadest post-consumer recycled, mis viitab juba kasutatud plastist toodetud plastile. Seda tehakse peamiselt lõppkasutaja pakendijäätmetest ja see on võrreldes uue plasti tootmisega palju jätkusuutlikum alternatiiv. PCR-materjali taaskasutamisel on palju eeliseid, sealhulgas näiteks CO2 heitkoguste vähenemine võrreldes tavalise plastiga.

Soudal jätkab investeerimist toodete keskkonnasäästlikumasse ja jätkusuutlikumasse pakendilahendusse. PCR-plasti kasutamine ämbrite tootmisel on veel üks samm jätkusuutlikuma tuleviku loomise suunas.