Soudal annab teada Lõuna-Korea hermeetikutootja Dong Yangi omandamisest

Kasutame küpsiseid, et tagada veebisaidi kõrgeimal tasemel toimimine. Saidi edasine kasutamine tähendab nõusolekut nende kasutamiseks.

Küpsiste kasutamine

Soudal annab teada Lõuna-Korea hermeetikutootja Dong Yangi omandamisest

TURNHOUT – Soudalil on hea meel teatada, et on omandanud Lõuna-Korea hermeetikutootja Dong Yang Silicone Co. Ltd. Sellel ettevõttel on 30 miljoni euro suurune käive ja Soudaliga sarnane tooteportfell. See omandamistehing on järgmine samm Soudali geograafilises laienemises ja tugevdab Soudali positsiooni Aasia turgudel.

Dong Yang Silicone, mis asutati 2003. aastal, töötab välja ja toodab silikoon-, MS- ja akrüülhermeetikuid. Ettevõttel on 52 töötajat ning see on keskendunud ehitussektorile, tööstusturgudele ja klaasitööstusele. Nendes sektorites on Dong Yang Korea koduturul saavutanud juhtiva positsiooni.

Dong Yangi etteotsa jääb selle praegune juhatus ja alles jääb ka kogu ettevõtte praegune personal. Tulevastel aastatel on plaanis suurendada nii tootmisvõimekust kui ka töötajate arvu.

Vic Swerts, Soudali asutaja ja president: „Dong Yangi omandamine sobib meie strateegiaga, mille kohaselt soovime Aasia turul oma müüginumbreid ja tootmisvõimekust tõsta. See on osa meie geograafilisest laienemisest – meie kolmas kasvusammas koos tooteuuenduste ja uute kasutusalade väljatöötamisega. Nagu ka varasemate välismaiste omandamistehingute puhul, on Dong Yangi omandamine platvorm edasiseks kasvuks nii Koreas kui ka selles piirkonnas laiemalt. Me plaanime investeerida Dong Yangi laiendamisse ja täiendada nende portfelli oma toodetega. Dong Yangist saab meie 17. tootmiskoht maailmas. See on oluline samm Soudali globaalsete ambitsioonide elluviimise ja 2020. aastaks ühemiljardilise käibe saavutamise suunas.“