Viimased uudised

2023. aasta tähistab Soudali jaoks uhiuue peatüki algust professionaalse jalgrattaspordi maailmas. Oleme ühendanud jõu Quick-Stepiga ja sponsime üht maailma juhtivat professionaalset jalgrattatiimi Soudal Quick-Step.

Juba üle 30 aasta oleme võtnud meetmeid, et säästa keskkonda ja vähendada ökoloogilist jalajälge.

Image
Soudal Fire Range

Soudal Fire Range

Tuletõkketooted
Image
SWS EE

AKNAPAIGAL-DUSSÜSTEEM SWS

Täiendav teave

TEAVE MEIST JA MEIE TOODETEST

family

Soudal on 100%-liselt pereettevõte. Ettevõte on üle 50 aasta lugu pidanud pereväärtustest, olnud vastastikku austav ja ettevõtlik ning kaugele ettenägev.

global

Soudali toodangut müüakse 140 riigis. Meie halduses on 19 tehast, mis asuvad Euroopas, Aasias, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, meil on 65 tütarfirmat ning müügi- ja edasimüügifirmad mitmetes maailma erinevates maades.

innovation

Innovaatilisus on meil geenides, pakume kõrgkvaliteetseid tooteid, mis võimaldavad ehitada energiasäästlikult ja tagada ehitiste ohutuse.

one stop shop

Soudali tootevalikus on suur hulk ehitusmaterjale ja eriotstarbelisi tooteid, mis põhinevad uutel tehnoloogiatel ning meie oma teadus- ja arenduskeskuse uuringutulemustel.

pu foams

Soudal on maailma suurim polüuretaanvahu tootja, me toodame rohkem kui 160 miljonit vahuballooni aastas.

sustainable

Soudal panustab keskkonnahoiule, et tagada puhas, ohutu ja tervislik keskkond oma töötajatele ning klientidele, tagades parima võimaliku tasakaalu kvaliteedi ja elukeskkonna vahel.