FIX ALL 25 AASTAT!

Kasutame küpsiseid, et tagada veebisaidi kõrgeimal tasemel toimimine. Saidi edasine kasutamine tähendab nõusolekut nende kasutamiseks.

Küpsiste kasutamine

FIX ALL 25 AASTAT!

Tähistamaks FIX ALL 25 aastapäeva on meil 2021. aastaks rivis terve rida uusi tooteid, pakendiuuendusi ja rahvusvahelisi tootekampaaniaid.

Alates Fix ALL®-i lansseerimisest 25 aastat tagasi on Soudal pidevalt jätkanud innovatsiooni ja investeerinud täiustatud hübriidpolümeer hermeetikute ja liimide väljatöötamisse. Igal Fix ALL tootel on oma ainulaadsed omadused, mis tagab Fix ALL® lahenduse igale kasutuskohale.

Soudali Fix ALL hübriidpolümeer hermeetikute ja -liimide sortiment pakub tugevamat ja täiuslikumat vastust kui kunagi varem kõigile Teie liimimise, tihendamise ja täitmise vajadustele! Fix ALL® tooted põhinevad patenteeritud SMX® hübriidpolümeer tehnoloogial, mis on välja töötatud, et pakkuda ülimat paindlikkust, suurepärast esmast naket, suurepärast kiirust kuivamisel ja töötamisel, ülimat siduvustugevust või nende omaduste kombinatsiooni erinevates värvitoonides ja ka läbipaistva tootena.