SOUDAFOAM MAXTWO HFO

Kasutame küpsiseid, et tagada veebisaidi kõrgeimal tasemel toimimine. Saidi edasine kasutamine tähendab nõusolekut nende kasutamiseks.

Küpsiste kasutamine

SOUDAFOAM MAXTWO HFO

Toote kirjeldus:

Soudafoam MAXTWO HFO on kõrgkvaliteetne, kiiresti paisuv, 2-komponentne polüuretaanvaht isoleerimiseks, täitmiseks ja tihendamiseks professionaalsetes ja tööstuslikes rakendustes. See on õhu- ja veekindel, kuid veeauru läbilaskev. Vaht moodustub kasutuskohas. Toodet müüakse karbis, milles on kaks väikest, utiliseeritavat rõhu all olevat ballooni, mis ei vaja mingit välist toitallikat, ei mingit eraldi rõhku ega pumpasid. Balloonid ühendatakse voolikute abil pihustuspüstoliga, millel on erikonstruktsioonis otsakud, mis võimaldavad tekitada kõrgkvaliteetse vahu. Soudafoam MAXTWO HFO sisaldab propellanti, mis on keskkonnaohutu, mittepõlev, ilma vähelenduvate ühenditeta, ülimadala globaalse soojenemise potentsiaaliga (<1) ja osoonikihti kahandavate aineteta ning toode vastab uusimatele EL ja USA määrustele, millega keelustatakse CFC-, HCFC- ja HFC-propellendid.

 

Kasutusala:

Soudafoam MAXTWO HFO on välja töötatud kasutamiseks paljudes professionaalsetes ja tööstuslikes rakendustes. Seda võib kasutada soojusisolatsiooniks, kandekonstruktsioonides, remonditöödel, tühemike ja pragude täitmiseks ja tihendamiseks. See toode pole ette nähtud kasutamiseks selliste tarindite kandmiseks (nt põrandad, katused jne), milles nõutakse kõrget survetugevust.

 

Kasutusvideo:

https://www.youtube.com/watch?v=mM-lnXJwHlE&t=16s